elle'ye Kebapyıllardır değişmeyen lezzet100 yılı aşan geçmişe sahip, dost müşterilerine yılların tecrübesi ve gururuyla hizmet veren, mekânının adını kebabından, kebabının adını da mekânındaki uygulamadan alan tarihî elle`ye kebabı Osmanlı-Türk mutfağında önemli yer almaktadır. Dededen toruna intikal yoluyla gelen ve müessesemiz tarafından sunulan MEŞHUR elle`ye kebabı, nefis lezzeti, kalitesi ve kendine özel servis şekliyle yıllardır unutulmayan bir tat olarak yemekle ilgili sohbetlerde anılmakta, gazete, tv ve dergilerde konu olmaktadır. Kendine has lezzeti ve sunumuyla tercih edilen bir markadır.

Sağlığınız için sağlıklı seçim

Dünya coğrafyasında tarihi, kültürel ve tabii güzellikleri yönünden önemli yeri olan güzel vatanımız Anadolunun kekik kokulu yaylalarında doğal beslenmiş, kebabımızın özelliklerine uygun seçilmiş, semiz kuzuların etinden yapılan tarihi elle’ye kebabı, yemek kültürümüzde özellikle tercih edilmektedir. Etlerimiz, insan sağlığına uygun, hijyenik ortamda, veteriner hekim kontrolünde kesilmektedir.

Doğal ortam, doğal ve katkısız ürün

Tarihi elle’ye kebabı, özel doğal taşlardan yapılmış fırında, meşe odunu ateşinde 6-7 saat gibi uzun bir zamanda sabır, maharet ve itina ile pişirilmektedir. Yavaş yavaş pişen elle’ye kebabının çiğlik oranı sıfırdır. Hazırlanma ve pişirilme safhasında hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Nefis elle’ye kebabının hazmı kolay olup mideyi rahatsız etmez. Çocuklar ve yaşlılar dahil yediden yetmişe herkes tarafından rahatlıkla yenebilir. Bugünün ifadesiyle organik bir yiyecektir.

Avcılar’da 24. Yıl

Yıllardır değişmeyen, damaklarda hatıra bırakan, nefis, unutulmaz lezzet, elle’ye kebabı, 24 yıldır E-5 üzeri AVCILAR çıkışı No:78 de bulunan nezih, mütevazı mekanında hizmet vermektedir.